Країна творчості JURAMAX
JURAMAX - найбільша творча мережа
талановитих українців у всьому світі.
Інші статті автора
Переглянули 56
Everdreamer
Everdreamer
Everdreamer
Everdreamer
luckiest_guy
luckiest_guy
luckiest_guy
luckiest_guy
Lican
Lican
Lican
Lican
V_Shevchuk
V_Shevchuk
V_Shevchuk
V_Shevchuk
Diana
Diana
0
Стаття
ПРЯМО СЬОГОДНІ
Прямо сьогодні
1. Прямо сьогодні я буду щасливий. Це означає, що сказане Авраамом Лінкольном, правда: «Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вважають себе щасливими». Джерело щастя криється всередині нас, воно не пов'язане із навколишнім світом.

2. Прямо сьогодні я спробую пристосуватися до того, що є, і не буду старатися пристосовувати все до моїх власних бажань. Я буду приймати мою сім'ю, мою роботу та удачу такими, якими вони є, і пристосую себе до існуючих умов.

3. Прямо сьогодні я виявлю турботу про свій організм. Я буду займатися фізичними вправами, піклуватися про нього, насичувати його. Я не буду використовувати його неправильно чи відноситись до нього зневажливо, і таким чином він перетвориться у досконалу машину для виконання моїх запитів.

4. Прямо сьогодні я спробую розвинути свій розум. Я навчусь чомусь корисному. Я не буду вдаватися до розумової ліні. Я буду читати книги, розуміння яких потребує зусиль, роздумування та концентрації уваги.

5. Прямо сьогодні я буду тренувати свій дух у всіх напрямках. Я зроблю кому-небудь добру справу, але так, щоб про це ніхто не дізнався. Як пропонував Вільям Джеймс, у якості вправи я зроблю, принаймні, дві речі, яких не хочу робити.
6. Прямо сьогодні я стану доброзичливим. Я буду виглядати та одягатись так добре, як тільки можу. Я буду неголосно говорити, гідно себе поводити, часто хвалити інших. Я взагалі не буду нікого критикувати, не буду шукати помилок у чиїхось словах чи діях і не буду керувати будь-ким чи виправляти чиїсь недоліки.

7. Прямо сьогодні я намагатимусь жити тільки сьогоднішнім днем і не буду старатись за один раз вирішити всі свої життєві проблеми. У мене вистачить сил виконувати яку-небудь роботу протягом дванадцяти годин, але я не витримаю її, якщо розглядатиму її в рамках усього свого життя.

8. Прямо сьогодні я буду виконувати власну програму. Я запишу, що я маю намір робити кожну годину. Можливо, мені й не вдасться виконувати її детально, але я напишу, щоб вона була у мене. Я викоріню двох своїх ворогів: поспішність і нерішучість.

9. Прямо сьогодні півгодини на день я проведу в спокої наодинці із собою. Інколи в ці півгодини я буду думати про Всесвіт з тим, щоб трішки ширше поглянути на своє життя.

10. Прямо сьогодні я не буду боятись, особливо, я не буду боятись бути щасливим, насолоджуватись тим, що прекрасно, любити і вірити, що ті, кого я люблю, люблять мене.
Автор: Дейл Карнегі
19 бер 2014 о 21:00
Ще немає жодного коментаря
Країна художників
, Уолтер Уайт, кіно, фільм, актор, кінематограф, портрет, чорно-біле, картина, малювання, художник
vlado-ok
vlado-ok
Картина
Brothers, Україна, ДАП, кібог, воїн, портрет, солдат, українець, козак
Brothers
Mihanik
Mihanik
Картина
Дерево., малювання, дерево, вугілля, біла пастель, пастель, картина, художник
Дерево.
Corvus
Corvus
Картина
Процес, процес, портрет, обличчя, фотореалізм, гіперреалізм
Процес
pashatattoo
pashatattoo
Картина
, парк, пейзаж, картина, малювання, художник
Greg-Drozd
Greg-Drozd
Картина
Країна фотографів
До води, очерет, кладка, річка, природа, фотографія, фотограф
До води
Dita
Dita
Фотографія
, шишка, сніг, фотографія, фотограф
Yana_Tretyak
Yana_Tretyak
Фотографія
Проба плівки, лавка, парк, міст, природа, Зеніт, Геліос, фотографія, фотограф
Проба плівки
Virus22zt
Virus22zt
Фотографія
Домовичок*, домовик, вірування, іграшка, фотографія, фотограф
Домовичок*
Lydia
Lydia
Фотографія
Країна письменників
line
Про нас Наша команда Техпідтримка
Країна творчості JURAMAX логотип
Країна творчості JURAMAX © 2010-2020