Інші нотатки
Переглянули 15
eFJey
eFJey
Melaverde
Melaverde
Melaverde
Melaverde
umka
umka
umka
umka
eFJey
eFJey
Arty101010
Arty101010
Uliana
Uliana
Uliana
Uliana
0
Нотатка
Притча "Електронна адреса"
Приходить якось чоловік влаштовуватися двірником в компанію Microsoft. Менеджер відділу кадрів спочатку ставить йому кілька запитань, потім проводить невеликий тест (пропонує підмести частину території) і нарешті оголошує рішення:
- Ви прийняті, залиште вашу електронну адресу, щоб ми могли вам повідомити куди і в який день вам потрібно буде в перший раз прийти на роботу.
- Але у мене і комп'ютера немає, - розгублено відповідає чоловік, - не те що електронної адреси.
- У такому випадку ми не можемо взяти вас на роботу, оскільки віртуально ви не існуєте.
Дядько виходить сумний, не знаючи що робити, коли в кишені залишилося всього 10 доларів. Однак тут йому в голову прийшла думка: він заходить на базар і купує 10 кг помідорів. Потім він починає ходити по домівках і пропонувати товар, і менше ніж за 2 години йому вдається подвоїти капітал. Після того, як він повторив те саме 3 рази, у нього в кишені було вже 160 доларів. І тут він розуміє, що з такими прибутками цілком можна прожити і без роботи. Щоранку він виходить з дому все раніше і повертається все пізніше, кожен день подвоюючи, а то й потроюючи капітал. Через якийсь час він купує машину, потім вантажівку, а ще через деякий час відкриває фірму з доставки товарів населенню. Через 5 років він вже є власником великої мережі супермаркетів. І тут, замислившись про майбутнє, він раптом вирішив застрахувати своє життя і життя всієї своєї родини.
Після переговорів із страховим агентом той просить чоловіка залишити електронну адресу, на яку можна було б відправити найбільш вигідну пропозицію, на що комерсант, як і кілька років тому, відповідає, що у нього немає ні електронної адреси, ні навіть комп'ютера.
- Це дивно, - вигукує страховий агент, - у вас такий великий бізнес і немає електронної адреси! Ви тільки уявіть собі, ким би ви стали, якщо б у вас був комп'ютер!
Поміркувавши, комерсант відповідає:
- Я б став двірником компанії Microsoft.
10 лют 2011 о 21:15
Ще немає жодного коментаря
line
Про нас Наша команда Техпідтримка
Країна творчості JURAMAX логотип
Країна творчості JURAMAX © 2010-2020