Країна творчості JURAMAX
JURAMAX - найбільша творча мережа
талановитих українців у всьому світі.
Інші статті автора
Переглянули 56
Everdreamer
Everdreamer
Everdreamer
Everdreamer
luckiest_guy
luckiest_guy
luckiest_guy
luckiest_guy
Lican
Lican
Lican
Lican
V_Shevchuk
V_Shevchuk
V_Shevchuk
V_Shevchuk
Diana
Diana
0
Стаття
ПРЯМО СЬОГОДНІ
Прямо сьогодні
1. Прямо сьогодні я буду щасливий. Це означає, що сказане Авраамом Лінкольном, правда: «Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вважають себе щасливими». Джерело щастя криється всередині нас, воно не пов'язане із навколишнім світом.

2. Прямо сьогодні я спробую пристосуватися до того, що є, і не буду старатися пристосовувати все до моїх власних бажань. Я буду приймати мою сім'ю, мою роботу та удачу такими, якими вони є, і пристосую себе до існуючих умов.

3. Прямо сьогодні я виявлю турботу про свій організм. Я буду займатися фізичними вправами, піклуватися про нього, насичувати його. Я не буду використовувати його неправильно чи відноситись до нього зневажливо, і таким чином він перетвориться у досконалу машину для виконання моїх запитів.

4. Прямо сьогодні я спробую розвинути свій розум. Я навчусь чомусь корисному. Я не буду вдаватися до розумової ліні. Я буду читати книги, розуміння яких потребує зусиль, роздумування та концентрації уваги.

5. Прямо сьогодні я буду тренувати свій дух у всіх напрямках. Я зроблю кому-небудь добру справу, але так, щоб про це ніхто не дізнався. Як пропонував Вільям Джеймс, у якості вправи я зроблю, принаймні, дві речі, яких не хочу робити.
6. Прямо сьогодні я стану доброзичливим. Я буду виглядати та одягатись так добре, як тільки можу. Я буду неголосно говорити, гідно себе поводити, часто хвалити інших. Я взагалі не буду нікого критикувати, не буду шукати помилок у чиїхось словах чи діях і не буду керувати будь-ким чи виправляти чиїсь недоліки.

7. Прямо сьогодні я намагатимусь жити тільки сьогоднішнім днем і не буду старатись за один раз вирішити всі свої життєві проблеми. У мене вистачить сил виконувати яку-небудь роботу протягом дванадцяти годин, але я не витримаю її, якщо розглядатиму її в рамках усього свого життя.

8. Прямо сьогодні я буду виконувати власну програму. Я запишу, що я маю намір робити кожну годину. Можливо, мені й не вдасться виконувати її детально, але я напишу, щоб вона була у мене. Я викоріню двох своїх ворогів: поспішність і нерішучість.

9. Прямо сьогодні півгодини на день я проведу в спокої наодинці із собою. Інколи в ці півгодини я буду думати про Всесвіт з тим, щоб трішки ширше поглянути на своє життя.

10. Прямо сьогодні я не буду боятись, особливо, я не буду боятись бути щасливим, насолоджуватись тим, що прекрасно, любити і вірити, що ті, кого я люблю, люблять мене.
Автор: Дейл Карнегі
20 бер 2014 о 05:00
Ще немає жодного коментаря
Країна рукоділля
Булгаков, ручна робота, рукоділля, тварини, іграшка
Булгаков
EzhiCo
EzhiCo
Рукоділля
, картина, декупаж, ковбой, рукоділля, ручна робота
oksi
oksi
Рукоділля
, кольє, бісер, квіти, соняшник, плетіння, біжутерія, рукоділля, ручна робота
Vovk3004
Vovk3004
Рукоділля
Грона, біжутерія, полімерна глина, кольє, коралі, квіти, рукоділля, ручна робота
Грона
Az_tetyana
Az_tetyana
Рукоділля
Весна, ручна робота, рукоділля, вишивка, картина, пейзаж, вишивка хрестиком
Весна
Wolf
Wolf
Рукоділля
Країна фотографів
Душа, сірники, полум'я, фотографія, фотограф
Душа
Maksymcio
Maksymcio
Фотографія
Margo, кіт, тварини, фотограф, фотографія
Margo
eFJey
eFJey
Фотографія
, природа, фотографія
Vira
Vira
Фотографія
, фотографія, модель, дівчина, портрет, фотограф
Darth_Maul20
Darth_Maul20
Фотографія
Цвіт, фотографія, природа, квіти, дерево, небо
Цвіт
Nadiapavlova
Nadiapavlova
Фотографія
Країна письменників
line
Про нас Наша команда Техпідтримка
Країна творчості JURAMAX логотип
Країна творчості JURAMAX © 2010-2022