Країна творчості JURAMAX
JURAMAX - найбільша творча мережа
талановитих українців у всьому світі.
Інші статті автора
Переглянули 56
Everdreamer
Everdreamer
Everdreamer
Everdreamer
luckiest_guy
luckiest_guy
luckiest_guy
luckiest_guy
Lican
Lican
Lican
Lican
V_Shevchuk
V_Shevchuk
V_Shevchuk
V_Shevchuk
Diana
Diana
0
Стаття
Як зробити 3D-фотографію з допомогою Фотошопу
Хочете власноруч створити тривимірну фотографію? Ви легко можете її зробити за допомогою фотоапарата, стерео-окулярів та програми Фотошоп (Photoshop).
Підказка
* Тривимірна фотографія, яку ви будете створювати, називається анагліф (anaglyph).

* Щоб правильно налаштувати 3D-зображення у Фотошопі, вам знадобляться спеціальні стерео-окуляри. У цих окулярах одне скло - червоне, а інше - синє. Також стерео-окуляри вам знадобляться, щоб, власне, спостерігати 3D-ефект на стерео-фотографії, яку ви створите.
Крок 1: Зробіть фотографії
Зробіть знімок - наприклад, сфотографуйте натюрморт з квітів на обідньому столі. Потім зробіть ще один знімок, пересунувши фотоапарат на 5-9 сантиметрів праворуч. Ці два знімки є зображеннями відповідно для лівого та для правого ока, а відстань, на яку ви пересунули фотоапарат - це відстань між вашими очима.
Крок 2: Перенесіть фотографії на комп'ютер
Перенесіть зроблені вами фотографії на комп'ютер і відкрийте їх в програмі Фотошоп.
Крок 3: Зробіть фотографії чорно-білими
Переведіть фотографії в режим "Grayscale" (Чорно-білий), вибравши в меню "Image" (Зображення) пункт "Mode" (Режим) і потім "Grayscale". У чорно-білому режимі фотографій ефект 3D буде більш помітний. Ви можете також застосувати до кожної з фотографій автоконтраст (хоча це і не обов'язково).
Крок 4: Переведіть фото в режим RGB
Розташуйте фотографії на екрані так, щоб фото, призначене для лівого ока, знаходилося лівіше, а фото для правого ока - правіше (просто, щоб не заплутатися). Переведіть ліве зображення з чорно-білого режиму в режим RGB, клацнувши в меню "Image" на "Mode" і потім на "RGB Color".
Крок 5: Створіть стерео-фотографію
При активному правому зображенні натисніть Ctrl + A (щоб виділити всі зображення) і потім Ctrl + C (щоб копіювати виділення). Активуйте ліве зображення, на панелі "Channels" (Канали) виділіть два канали (c допомогою клавіші Shift) - "Blue" (Синій) і "Green" (Зелений). Потім натисніть Ctrl + V, щоб вставити скопійоване праве зображення на синій і зелений канали лівої фотографії. На панелі каналів зробіть активним червоний канал, не забувши включити видимість для каналу RGB. Попередньо вдягнувши стерео-окуляри і використовуючи інструмент "Стрілка", трохи посувайте шар червоного каналу в різних напрямках, поки стерео-ефект не стане найбільш вираженим.
Підказка
Якщо ви не можете знайти панель каналів - можливо, вона просто у вас не відкрита. Зайдіть в меню "Window" і поставте галочку навпроти "Channels".
Крок 6: Обріжте зайве
За допомогою інструменту "Crop" обріжте зайву частину фотографії. Збережіть файл.
Підказка
Щоб зробити кольорове 3D-фото, виконайте ті ж дії, але не переводячи фотографії в чорно-білий режим: скопіюйте зображення для правого ока і вставте його в синій і зелений канали зображення для лівого ока, потім, виділивши червоний канал і включивши видимість каналу RGB , посувайте шар червоного каналу, поки через стерео-окуляри не віднайдете найбільш яскравий стерео-ефект.
Приклади 3D зображень
Стереопара - 3D спомощью только своих глаз
Стереопа́ра — пара плоских изображений одного и того же объекта (сюжета), имеющая различия между изображениями, призванные создать эффект объёма.
Эффект возникает в силу того, что расположенные на разном удалении от наблюдателя части сюжета при просмотре с разных точек (соответствующих правому и левому глазу) имеют различное угловое смещение (параллакс). При рассматривании стереопары таким образом, чтобы каждый глаз воспринимал только изображение, предназначенное для него, создаётся иллюзия наблюдения объёмной картины.
[ wikipedia ]
теги: 3D, 3Д, фотошоп, photoshop, 3d photo,
04 бер 2011 о 19:12
А можно скачать экшен и сделать три де фотку в один клик
24 кві 2013 о 05:02
MissCoon, эта правда, а еще можна поставить две фотографии, смещенные на 10см при фотографировании, рядом и глазами раздвоить изображения и здвигать, пока левая и правая фотографии не накладуться. тогда не нужно ни фотошопа и даже очков наши глаза это чудо!
24 кві 2013 о 05:10
MissCoon, это называеться Стереопара.
только что добавил 2 примера стереопары
24 кві 2013 о 05:19
Країна фотографів
Justin, кіт, тварини, фотограф, фотографія
Justin
eFJey
eFJey
Фотографія
Танець, дівчина, модель, водоспад, вода, вишиванка, етнокультура, фотографія, фотограф
Танець
Ruslan
Ruslan
Фотографія
, бджола, комахи, тварини, кульбаба, квіти, макрозйомка, фотограф, фотографія
ANYA
ANYA
Фотографія
така во нямка, фотографія, посуд, солодощі, фотограф
така во нямка
Lydia
Lydia
Фотографія
Країна письменників
line
Про нас Наша команда Техпідтримка
Країна творчості JURAMAX логотип
Країна творчості JURAMAX © 2010-2023