Від Осені...

Від осені на пам'ять тільки спогади,
холодні вечори, що переходять в зиму…
лишилися дерева гордими,
ховаючи самотність мов за спину…

Так бракує щирості й тепла,
дороги стомлені, як завжди непорушні…
Все йде своє чергою, а я
з недосолодженою кавою на кухні…

Хвилин байдужість, й вечорів мовчання,
так в’їлися у серце ненароком…
Від осені на пам'ять сподівання,
від мене до зими півкроку…
NeboCry
NeboCry
land icon
18
view icon
Poetry | Reading version 03 dec 2013 at 01:37
Anonymous author Critique
Під тужливий мотив сумного настрою відтворено перехід осені у зиму. Відчувається щира втома від нестачі тепла й щирості. Душа ліричного героя оповита мовчазним й меланхолійним сумом, тугою. Його душу можуть зігріти хіба що теплі спогади...
28 dec 2015 at 22:29
Similar works
line
About us Our team Support
Країна творчості JURAMAX логотип
Land of creativity JURAMAX © 2010-2026
Українська English Deutsch Italiano Polski Magyar