Коротка "правдива" історія (цибулька) з життя (завершений)
Конкурс #6
Умови
Ідея коротких "правдивих" історій виникла після випуску новин, коли в тернопільській шкільній їдальні знайшли в котлеті хробака, і всі учасники події не могли вияснити, чи це хробак, чи цибулька.
На конкурс потрібно написати коротку (500 символів) веселу чи просто цікаву історію таким чином, щоб не було зрозуміло, скільки ж правди в цій історії.
Історії можна завантажувати нижче в коментарях.
Призи
3 найкращі історії будуть публікуватися у журналі в рубриці "Цибулька".
1-е місце: додатковий приз - 50Jx
2-е місце: додатковий приз - 20Jx
Матеріали
Приклади можна побачити тут: http://tsybulka.com
Початок: 08 чер 2016 о 20:56
Кінець: 26 чер 2016 о 02:00
Праска
У кожного з нас у житті відбувалась, якась кумедна, або хоч повчальна історія. І така колись сталась з моїм батьком.
« Ось, - розказує він, - було мені чи то сім чи то вісім років, а коротше кажучи, ще був ну зовсім дитиною… Як зараз пам’ятаю, на дворі стояла тепла весна і на всю свою потужність цвіли дерева, наповнюючи повітря духмяними та солодкими ароматами, які просто зачаровували й дурманили. Так ось, вийшов я малий на вулицю, та почав кружляти по подвір’ю заглядаючи у кожний куток та міряючи кожну калюжу, як ось я натрапив на стару праску, яка лежала за хлівом. Навіть не роздумуючи, я взяв її та приніс у хату, щоб показати свою знахідку матері, але її десь на було, мабуть вона пішла до сусідки. І я вирішив скористатись такою нагодою: мені захотілося попрасувати свій светр, який здався мені у той момент дуже пом’ятим. Підійшовши до розетки, я увімкнув праску, як у моменті роздався страшенний звук, полетіли іскри й мене відкинуло, а з самої праски повалив густий, чорний дим. З переляку я остовпів, але через секунду відійшов і уже не пам’ятаючи як почав ховати свої сліди. Та скажу одне, мені пощастило, що вдомі вибило пробки й внаслідок того пропала електроенергія … а то б реально могла статись пожежа. Відкривши квартирку на провітрювання, я швидко виніс ту злощасну праску з хати та викинув чим подалі. А коли прийшла мати, то вона тільки здивувалась, що не було електроенергії й пішла за місцем електриком, який змінив пробки. А я сидів та радів, що ця історія так закінчилась, бо хто його зна, що могло статись…».
09 чер 2016 о 06:42
Переможці
Ще немає переможців
line
Про нас Наша команда Техпідтримка
Країна творчості JURAMAX логотип
Країна творчості JURAMAX © 2010-2024